S.A.S. cz spol. s r.o.
Autorizovaný prodej a servis Mitsubishi Motors


MITSUBISHI MOTORS NA ŽENEVSKÉM AUTOSALONU 2019

Mitsubishi ASX modelový rok 2020

 • SVĚTOVÁ PREMIÉRA - MODEL ENGELBERG TOURER
 • SVĚTOVÁ PREMIÉRA - NOVÉ ASX
 • EVROPSKÁ PREMIÉRA - NOVÁ L200
 • NOVÝ SYSTÉMOVÝ PAKET DENDO DRIVE HOUSE

Společnost Mitsubishi Motors Corporation (dále jen MMC) v rámci 89. ročníku mezinárodního ženevského autosalonu (5.-17. března 2019) představí své modely v duchu celosvětového sloganu „Drive your Ambition".

Součástí prezentace značky bude světová premiéra modelu MITSUBISHI ENGELBERG TOURER a kompaktního SUV ASX v modelovém provedení 2020. Evropským zájemcům se též poprvé představí nový pick-up L200.

MMC kromě toho uvede novou službu s označením DENDO DRIVE HOUSE (DDH), která je příspěvkem v boji s klimatickými změnami a rostoucí poptávkou po energiích.

Představovaný energetický ekosystém umožňuje majitelům automaticky vyrábět, ukládat a sdílet elektrickou energii mezi vozem a domácností. Paket s označením DENDO (v japonštině „elektrický") představuje systém složený z fotovoltaických panelů, obousměrné nabíječky využívající technologii V2H (‚vehicle to home', tedy automobil-domácnost), akumulátoru pro ukládání energie a plug-in hybridního modelu Mitsubishi.
DENDO
MITSUBISHI ENGELBERG TOURERMITSUBISHI ENGELBERG TOURER
ASXASX
L200L200

*Pro zvětšení klikněte na některý obrázek, prosím.

  

Přehled expozice Mitsubishi

Součástí prezentace bude model MITSUBISHI ENGERBERG TOURER, kompaktní SUV ASX v modelovém provedení 2020 a jednotunový pick-up L200 v modelovém provedení 2020 pro evropské trhy.

Nová L200

Nová L200 v duchu filozofie „Engineered Beyond Tough", která postupně doprovází všechny generace pick-upů Mitsubishi, je další evolucí koncepce ‚Ultimate Sport Utility Truck' (vrcholný sportovně užitkový lehký nákladní automobil).
Klíčové vlastnosti: výrazný design, zahrnující novou generaci stylistického ztvárnění čelní partie DYNAMIC SHIELD; systém pohonu 4WD, přinášející vylepšené schopnosti na všech površích; a využití vyspělých technologií aktivní bezpečnosti. Proslulou odolnost a spolehlivost vozů L200 v pracovním nasazení doplňují vylepšení zaměřená na pohodlí a kvalitu jízdy, žádaná soukromými zákazníky.

Novou L200 pohání nově vyvinutý turbodiesel o objemu 2,2 l spřažený se šestistupňovou automatickou nebo manuální převodovkou ve prospěch suverénní a hladké akcelerace i tiššího chodu. K eliminaci emisí NOx motor používá systém selektivní katalytické redukce AdBlue® na bázi močoviny a splňuje emisní normu EURO 6d-TEMP.

Praktické ukázky

(1) SYSTÉM ‚DENDO DRIVE HOUSE‘ (DDH)
MMC v rámci speciálně připravené expozice uvede systém „DENDO DRIVE HOUSE (DDH)“. Zákazníkům tak představí DDH ve srozumitelném formátu, jehož cílem je ukázat možnosti snížení nákladů na elektrickou energii i palivo, zajištění nouzového napájení a vybudování zdroje energie s vyšší mírou udržitelnosti.

(2) Ukázka online služeb
V jiné technologické ukázce pak MMC návštěvníkům představí, jak systém infotainmentu SDA (Smartphone-link Display Audio) dokáže zlepšit bezpečnost, údržbu a zábavní služby prostřednictvím chytrého telefonu a rozhraní dalších zařízení.

Prezentace modelů Mitsubishi

 • Nové ASX
 • Nová L200
 • Outlander PHEV
 • Eclipse Cross
 • Outlander
 • Space Star
 • i-MiEV

DENDO DRIVE HOUSE

Společnost Mitsubishi na níže uvedené adrese připravila speciální webové stránky s informacemi o svých výstavních exponátech na mezinárodním autosalonu v Ženevě 2019.

http://www.mitsubishi-motors.com/en/innovation/motorshow/2019/gms2019/