S.A.S. cz spol. s r.o.
Autorizovaný prodej a servis Mitsubishi Motors


ASX Bonus Program

Využijte nyní akční slevu pro stávající zákazníky SUV modelů ASX, Eclipse Cross a Outlander a pořiďte si nové ASX s bonusem až 30 000 Kč!

Věrnost se vyplácí a my si velmi vážíme přízně našich zákazníků. Získání zvýhodnění na nový vůz nebylo nikdy jednodušší. U jakéhokoli našeho autorizovaného prodejce stačí doložit vlastnictví rodinného nebo firemního vozu kopií velkého technického průkazu. Po doložení vám prodejce připraví nabídku přímo pro vás.

Neváhejte a nechte si zaslat nabídku na své vysněné ASX ještě dnes!

 

Svoboda objevovat s novým ASX

Posaďte se za volant a nové Mitsubishi ASX vám vzápětí vykouzlí úsměv na tváři. Kompaktní design SUV usnadňuje pohyb v hustém provozu. Pohodlně v něm může cestovat pět osob, navíc je vybaveno nejnovějšími asistenčními systémy, takže můžete cestovat po městě s naprostou jistotou.

 

Městské SUV

Toto dynamické SUV je snem řidičů z velkých měst. Je radost ho řídit, snadno se s ním parkuje a široká nabídka pohonných jednotek sahá od klasických úsporných spalovacích motorů s nízkými emisemi po úchvatný plug-in hybrid. S tvarovanou kapotou, výraznými LED světlomety a výraznou maskou chladiče působí nové Mitsubishi ASX velmi sebevědomě, jako stvořené pro město.

Malé detaily, které vám vykouzlí úsměv na tváři

Pouhým stiskem spínače může řidič zapnout vyhřívání volantu pro maximální pohodlí. V chladném období se nic nevyrovná příjemnému a teplému sedadlu. ASX má vyhřívaná sedadla pro řidiče i spolujezdce. Panoramatická střecha má na výběr 4 nastavení, takže si ji můžete upravit podle svých preferencí. Panoramatická střecha pouští do interiéru více slunečního svitu a vytváří tak uvolněnější atmosféru.

Špičkové technologie

Stejně jako všechna naše vozidla je i nové Mitsubishi ASX vybaveno nejnovějšími inteligentními systémy, které podporují bezpečnější jízdu a chrání vás i vaše spolucestující na vašich cestách.

Přímo před řidičem je plnobarevný multiinformační displej. Obsahuje ukazatel rychlosti a tachometr, poskytuje vám aktuální informace o jízdě, zvolený jízdní režim a další. Vzhled obrazovky si můžete přizpůsobit tak, aby vám co nejlépe vyhovoval.

*Nabídka platí do 30. 9. Dovozce si vyhrazuje právo na změnu či zrušení nabídky bez předchozího upozornění