S.A.S. cz spol. s r.o.
Autorizovaný prodej a servis Mitsubishi Motors


MITSUBISHI OUTLANDER

Záruka 5 let


MITSUBISHI OUTLANDER

Mitsubishi Outlander je výborným společníkem na dlouhých cestách. Díky unikátnímu systému pohonu 4x4 využijete potenciál jeho robustního výkonu za jakéhokoliv počasí nejen ve městě, ale i v odlehlých koutech přírody. Vyspělé technologie zaměřené na komfort a bezpečnost Vás pak spolehlivě ochrání při zdolávání všech obtížných jízdních podmínek.

 

SUV Mitsubishi Outlander zúročuje osmdesát let zkušeností značky Mitsubishi s výrobou vozidel s pohonem 4x4. Tato tradice z něj dělá spolehlivého ochránce na všech Vašich cestách. Společné geny se členy rodiny Mitsubishi, kteří dosáhli rekordních 12 vítězství v nejnáročnější rallye světa - Rallye Dakar, Vás utvrdí v tom, že jste si vybrali správně. Jízda v Outlanderu je příjemným zážitkem. Jeho univerzální využití z něj dělá ideální vozidlo pro moderní rodiny s aktivním životním stylem.Zkušenosti řidičů Outlander

Ing. Jan Zábrž, Česká obchodní inspekce, Brno

Ing. Jan ZábržJak dlouho vlastním Outlander?
Auto vlastním od roku 2014, kdy jsem se vrátil z USA a hledal jsem spolehlivé a velké auto.

Proč jsem se rozhodl pro jeho koupi?
Ke koupi vozu mě vedla hlavně možnost připojení tažného přívěsu, velikost vozu s možností 7 míst pro posádku

V čem splnil mé očekávání, co na něm nejvíce oceňuji?
Velikost a přeprava nákladu, obzvlášť při rekonstrukci bytu, kdy ložná plocha zavazadlového prostoru převezla každý náklad. Další výhoda je režim 4x4 v zimním období.

Jak vůz využívám?
Zejména ke sportu a rekreaci, kde je potřeba prostor pro posádku, vybavení a ke každodenní dopravě do práce.